چرا فروشگاه 222

نویسنده market222 1399/03/19 40 نظر

سلام

حضور شما را در فروشگاه 222 گرامی می‌داریم

 

زمان ارسال سفارش‌ها به چه صورت است؟

 

مشتریانی که در مناطق 22 گانه شهر تهران خرید می فرمایند:

- در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت ۱۴:۰۰ (پنج شنبه ها تا ۱۲:۰۰) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما تا ۲۴ ساعت کاری و اگر خارج از این بازه زمانی سفارش خود را ثبت کنید، سفارش شما تا ۲ روز کاری بعد به دستتان خواهد رسید. همکاران ما قبل از ارسال بسته، با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.

سفارشات سایر شهرهای استان تهران، کرج و شهرهای استان البرز و سایر نقاط کشور توسط پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

 

دوستانی که از شهرها و شهرستان های به جز تهران خرید می نمایند:

- در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت ۱۲:۰۰ (به غیر از پنج شنبه ها) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما تا ۲۴ ساعت تحویل مرکز پست خواهد شد و اگر خارج از این بازه زمانی سفارش خود را ثبت کنید، سفارش شما ۲ روز کاری بعد تحویل مرکز پست خواهد شد.

کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارشات حساب کاربری شما درج می‌شود.کد پیگیری مرسوله پستی یک کد عددی چند رقمی است که با کمک آن می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید. معمولا ارسال پست پیشتاز برای مراکز استان ها سریعتر از سایر نقاط کشور انجام می‌شود.

 

روش‌های پرداخت به چه صورت است؟

وجه تمام سفارشات ثبت شده در فروشگاه222 به صورت آنلاین از طریق درگاه های به پرداخت و سداد پرداخت می‌شود.

>>>>  دلایل اعتماد به فروشگاه 222 چیست؟

مواردی مثل نماد اعتماد الکترونیکی، آدرس و تلفن دفتر مرکزی و دفتر ارسال سفارش‌ها (تماس با ما)، تاریخچه فعالیت را به صورت شفاف و صادقانه بر روی سایت قرارداده‌ایم. البته با مشاهده‌ی صفحه فروشگاه222 در اینستاگرام و مدت زمان فعالیت آن و محتوای آن و نظرات و فعالیت‌های مشتریان فروشگاه222 در آن، می‌توانید در مورد خریدتان تصمیم بهتری بگیرید.

فروشگاه بزرگ 222 در بازار موبایل ایران 2(تهران - خیابان یافت آباد شرقی - طبقه همکف) یکی دیگر از مزیت‌های فروشگاه 222 است و عزیزانی که مایل به خرید حضوری هستند می‌توانند به این فروشگاه در طبقه همکف بازار موبایل ایران2 مراجعه نمایند. دقت داشته باشید که موجودی و قیمت فروشگاه فیزیکی با فروشگاه آنلاین متفاوت است. 

 

دلایل این تفاوت قیمت را در ادامه بخوانید:

  1. افزایش تمایل شما به خرید آنلاین از فروشگاه 222
  2. تفاوت هزینه‌های اداره یک فروشگاه آفلاین با یک فروشگاه آنلاین
  3. ارائه ضمانت ۳ ماهه فروشگاه 222 در صورت خرید از فروشگاه آفلاین