قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی 222

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت 222 را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت در سایت فروشگاهی 222 به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است

مفاد توافق نامه:

بند1 :

کاربران مهمان برای عضویت در سایت فروشگاه222 باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله
با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و تاریخ تولد خود، فرآیند عضویت را کامل نمایید.

·         تبصره ۱:کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.

·         تبصره 2:کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.

·         تبصره 3:عضویت در سایت فروشگاهی و خرید آنلاین فروشگاه 222 رایگان است.

 

بند 2:

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد.

·         بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی 222

·         پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار

·         ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و ... به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده کاربر توسط

·         ارسال کالا توسط شرکت 222 توسط پیک یا تیپاکس

 

·         تبصره 1:چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت فروشگاه 222 حق دارد سفارش را باطل کند.

·         تبصره 2: هزینه پست یا تیپاکس و پیک بر عهده خریدار خواهد بود.

 

بند 3:

کلیه کالاهای فروشگاه آنلاین 222 دارای مجوز رسمی است. استفاده از نام فروشگاه 222 برای فروش این کالاها در سایر سایت ها و فضاهای مجازی دارای پیگرد قانونی می باشد.

 

بند 4:

فروشگاه 222 اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای موردنظرشان در اختیار آنان قرار می دهد:

·         مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا

·         تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است

·         مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند 5:

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیریت فروشگاه 222 به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

 

بند 6:

کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین فروشگاه 222 را از دست می دهد.