روش های خرید از فروشگاه 222

خرید آنلاین از فروشگاه 222:

خرید انلاین همیشه جزو خرید های مقرون , هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زمان بندی است .ما به شما بازدیدکنندگان عزیز خرید به صورت انلاین از سایت 222 را پیشنهاد میدهیم. سفارشات شما همگی به صورت  بایگانی شده روی سایت ثبت میشود و هنگام جشنواره ها و فروش های ویژه به مشتریان 222 اطلاع رسانی میشود.

 

 

خرید حضوری از مارکت222:

اولین شعبه ی حضوری 222 در فروردین 1392 در تهران - یافت آباد شرقی - بازار موبایل 2 برپا شد و توانست مشتریان وفادار و همیشگی را برای خود جمع آوری کند.

مشتریانی که خواهان خرید گوشی به صورت حضوری هستند میتوانند به شعب مارکت222 سر بزنند و از خدمات حضوری این فروشگاه بهره مند شوند.

امکان تحویل حضوری سفارش ثبت شده روی سایت در شعبه های حضوری وجود ندارد.

از نظر قیمت , باید به این نکته توجه کرد که به دلیل ارائه خدمات حضوری در شعب 222 قیمت های محصولات کمی بالاتر از خرید به صورت انلاین است.

قیمت های موجود در سایت قیمت نهایی میباشد و هیچگونه هزینه ی اضافی بر آن افزوده نمیشود و تنها بر اساس محل تحویل کالا هزینه ی پیک اعمال میشود. (قیمت پیک هم با توجه به مسافت در سایت درج میشود و مبلغ نهایی که باید پرداخت شود همراه با پیک است.)

تمام امکانات و قابلیت های محصولات ,مانند تلفن همراه از جمله آنتن دهی, وایرلس, بلوتوث و... فعال بوذه و نیازی به پرداخت هزینه ی اضافی جهت فعال سازی این امکانات نیست.

محصولات موجود در سایت از خدمات گارانتی 18 ماهه برخوردار است که نیازی به پرداخت هزینه ی ثبت رجیستر گوشی روی کارت گارانتی نیست و همچنین نیازی به هزینه ی اضافی در رابطه با ثبت خدمات گارانتی نیست.